ENPL PL
 
 
 
Dom / Zastosowanie / Mieszanie do tłumaczenia / Mieszanie do tłumaczenia produktów  

Mieszanie do tłumaczeniac produktów

 

Systemy mieszające


 

Mieszanie przy otworze wylotowym głowicy blendera jest kluczowe dla zepewnienia, że dostarczany produkt jest w pełni jednorodny. Mieszanie staje się tym istotniejsze, gdy w głowicy blendera zamontuje się analizatory zapewniające zwiększenie jakości mieszanych produktów. Wszystkie systemy mieszające Jiskroot zaprojektowane zostały zgodnie z międzynarodowymi standardami pobierania próbek w celu zapewnienia jednorodności produktu.

System mieszający JetMix używa pompy, aby odciągnąć małą porcję medium pomocniczego i wprowadzić je ponownie do naftociągu w formie strumieni o wysokiej prędkości.

W systemach JetMix nie dochodzi do spadku ciśnienia i nadają się one do blenderów wysokoobrotowych, w przypadku których spadki ciśnienia, zazwyczaj zachodzące w statycznych mikserach, są niedopuszczalne. Pętlę zamkniętą wyposażoną w pompę systemu JetMix można również wykorzystać do zainstalowania analizatorów sieciowych, takich jak gęstościomierze, unikając w ten sposób konieczności montażu urządzeń wprowadzających w głowicy blendera.
 

 

Analizatory

 

 
Analizatory sieciowe służą do kontroli jakości. Jiskroot współpracuje na gruncie technicznym z wiodącymi producentami i jest w stanie wybrać i zaoferować najlepszy analizator odpowiedni dla każdego zastosowania.

Dokładny pomiar lepkości jest kluczowy dla skutecznego zwiększenia jakości wbudowanego blendera. Jiskroot nawiązał współpracę z wiodącymi producentami tak, aby zagwarantować, że przekaźniki zostaną właściwie zainstalowane i skalibrowane, co zwiększy jakość działania przy dowolnym rodzaju użytkowania.