ENPL PL
 
 
 
Dom / Zastosowanie / Pobieranie próbek / Pobieranie próbek produktów  

Pobieranie próbek produktów

 

Próbniki komorowe do cieczyPróbniki komorowe do ropy naftowej, węglowodorów w stanie ciekłym i gazowym zaprojektowane zostały z myślą o instalacji w pętlach zamkniętych, w pętlach do kontroli jakości lub analizy. Konserwację i wymianę uszczelek można przeprowadzać, nie wyjmując przyrządu z pętli do szybkiej analizy. Stanowią jedne z kluczowych narzędzi w procesie pobierania próbek w celu naliczania podatku lub oceny jakości. 

Pojemniki na próbkiSzeroki asortyment przenośnych pojemników na próbki przeznaczonych do przechowywania próbek wydobytego węglowodoru w stanie ciekłym i gazowych do celów analizy. Oferujemy pojemniki do produktów o wysokim i niskim ciśnieniu pary wg Reida. Przenośne pojemniki z naszego asortymentu nie posiadają martwej objętości, są wyposażone w miernik ciśnienia, zawór nadciśnieniowy i funkcję umożliwiającą zamknięcie urzędowe. Przenośne pojemniki z naszego asortymentu posiadają wbudowany system rur mieszających i złącza zatrzaskowe nadające się do użytku z mikserem laboratoryjnym MS-53 w celu zapewnienia jednorodności analizowanych próbek.
 

Systemy kontrolneSterowniki próbników, zgodne z normami ISO, API i IP, nadające się do użytku zarówno w obszarach bezpiecznych, jak i zagrożonych, posiadają prosty i intuicyjny interfejs użytkownika i wyposażone są we wszystkie funkcje niezbędne do spełnienia standardów pobierania próbek.